CaféFin v Praze

Když jsem v sobotu ráno jela do Prahy na Open house, věděla jsem, že se chci ve volném čase podívat do vietnamské kavárny Cafefin ( o které jsem nejprve vůbec nevěděla, že je vietnamská), kterou jsem nedávno začala sledovat na instagramu. Každý den někdo pod #cafefinvpraze přidá fotky úžasného latte art. Na svém cappuccinu můžete najít třeba jednorožce, kočku, zajíce nebo labutě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kavárna se nachází na náměstí Jiřího z Poděbrad a máte ji hned před sebou když vylezete z metra. Pokud je pěkné počasí, můžete si sednout i ven před kavárnu, kde si můžete vychutnat ranní kávu již od osmi.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí – sobota 8:00 – 21:00
Neděle 10:00 – 18:00

Každý den mají napečeny čerstvé dorty, koláče, brownies a cokoli sladkého vás napadne. Pokud však máte hlad, můžete ochutnat bagety banh – mi, na které jste už určitě narazili v pražských ulicích. My vyzkoušeli tu s omeletou. Přesto, že tato kombinace může znít zvláštně, tak to byla ta nejlepší bageta, kterou jsem kdy jedla. V nabídce jsou však i bagety s masem nebo s avokádem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A protože jsme měli velký hlad, vyzkoušeli jsme ještě avokádový toast (tedy takovou topinku s avokádem, vejcem a ovocem). A byla úžasná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Continue Reading